Szkolenia indywidualne

Szkolenia indywidualne prowadzone są przez instruktora dla jednej osoby, rodziny czy małej grupy znajomych. W tym czasie instruktor pozostaje w całkowitej dyspozycji dla swoich uczniów. To jedna z najbardziej intensywnych form szkolenia, gdzie cała uwaga instruktora skupiona jest na przekazaniu uczniowi wiedzy teoretycznej i praktycznej. Prowadzone zajęcia dostosowane są indywidualnie do poziomu zaawansowania ucznia a także jego sprawności technicznej. Dzięki temu szkolenie trwa stosunkowo najkrócej.

Rekomendowane dla osób, które stawiają na szybkie postępy i zindywidualizowany program szkolenia.

Szkolenia indywidualne prowadzimy na każdym poziomie zaawansowania

 

Pierwsze kroczki

Osoba, która nigdy nie miała nart na nogach lub próbowała już kiedyś swoich sił samodzielnie bez wyraźnych efektów.

 

Początkujący

Narciarz, który miał już narty na nogach minimum kilka godzin, potrafi samodzielnie utrzymać narty w pługu, zahamować i zmienić kierunek jazdy pługiem.

 

Średniozaawansowani

Narciarz, który nie ma problemu z poruszaniem się na nartach, zaczyna prowadzić narty równolegle w skręcie, powoli pługiem zjedzie z każdego stoku i w każdym momencie potrafi się zatrzymać.

 

Zaawansowani

Narciarz, który jeździ równolegle, nie ma problemu w poruszaniu się w różnych warunkach śniegowych i na trudniejszych trasach oraz myśli o starcie w zawodach, do których chce się przygotować.

Cennik

1 godzina

90zł

Możliwość wybrania dowolnej godziny

Rezerwacja tel.
721 341 444
Pakiet 5 godzin

400zł

Pakiet można wykorzystać podczas całego sezonu

Rezerwacja tel.
721 341 444